NA TRHU PRÁCE

OD ROKU 2009

Jsme je agenturou práce, která operuje na území České republiky. Založena byla v roce 2013 jako poskytovatel služeb v oblasti logistiky a lidských zdrojů. Dne 1.6.2015 jí bylo  vydáno povolení ke zprostředkování zaměstnání podle  ust. § 8 písm. g) a ust. § 60 odst. 1 zák. č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozd. předpisů (MPSV-UP/7716/15/UPCR/5  ze dne 01.06.2015), což společnost využila k rozšíření dosavadního portfolia služeb a partner.

Společnost se tak již nezaměřuje pouze na aktivity v oblasti logistiky, obchodu a služeb, ale též zprostředkováním zaměstnávání nebo vyhledáváním vhodných kandidátů pro své partner, a to v téměř všech dostupných oborech i oblastech (stavebnictví a restauratérství, logistika, hotelnictví, lehký průmysl, elektronika, doprava apod.) a na různé pozice (manuální pozice, administrativa, nižší střední management atd.). Klienty společnosti jsou drobní živnostníci, malé a střední podniky i tzv. velké společnosti.

Naše společnost má nadregionální dosah a zaměstnává odborníky ve své oblasti I tzv. jazykovékoordinátrory a tlumočníky, kteří pomáhají s výběrem kandidátů, umístěnímzaměstnanců k partnerům i jejich koordinaci na daném pracovišti. Výhodou jsou koordinační centra společnosti v Rumunsku, Bulharsku, Slovensku a Polsku, které pomáhají společnosti s předvýběrem kandidátů, komunikací s místními úřady a státní správou I logistikou do České republiky.

Chcete individuální přístup, hledáte zkušenou personální agenturu, která rozumí trhu práce, má bohaté zkušenosti, objevuje nové metody a zároveň ctí staré principy?

Doporučení zaměstnavatelé

Naše společnost v číslech

V roce 2022

500

spokojených zaměstnanců

Více než

25

aktivních pozic

Téměř

10

let na trhu práce

Působíme již ve

12

městech